Інтернет-магазин "Eco-Life"

(068) 289-21-09

(пусто)
 
Валюта:
Русский  українська 

Блог / Новости

20.02.2012 15:23:21
25.01.2012 19:17:17
07.11.2011 20:12:05
21.10.2011 19:08:00
21.10.2011 17:05:02
Подписаться на новости:
или RSS 2.0
  1. Інструкція по електронних сигаретах
  2. НАГАДУВАННЯ З ВИКОРИСТАННЯ
  3. Заходи безпеки при використанні картріджа
  4. Заходи безпеки
  5. Примітки
  6. Можливі несправності та методи їх усунення
  7. Як використовувати електронну сигарету
  8. Інструкції

Інструкція по електронних сигаретах

1. Навіщо електронні сигарети?

Атомайзер, який заряджається акумулятором нагріває рідину, яка знаходиться у картриджі, в результаті чого з'являються пари нікотину. Вони змішуються з повітрям, у результаті з'являється пар, який нагадує дим. Частинки нікотину, які знаходяться в парі, абсорбуються організмом, осідаючи в ротовій порожнині та горлі, не так як тютюновий дим, який з'являється в результаті спалювання, і осідає в легенях курця. Електронна сигарета не містить смоляних речовин і канцерогенів.

  • Не прирікає інших на пасивне куріння, тому що не виділяє шкідливого диму.
  • Можливість палити в публічних місцях.
  • Може допомогти кинути палити, використовуючи поступове зниження вмісту нікотину у картриджі.
  • Дозволяє заощадити на сигаретах близько 60% коштів протягом року.
  • Відсутня загроза загоряння, пожежі, пропалювання одягу.
  • Не має запаху - одяг, килимок машини, кімната не пахнуть димом.

2. Чому електронні сигарети не шкодять здоров'ю?

Картриджі для електронної сигарети містять пропіленгліколь, нікотин, натуральні витяжки листя тютюну, різні смакові добавки - залежно від смаку - ідентичні натуральним сигаретам. Ні одна з цих складових не викликає утворення ракових клітин і не виділяє смолистих субстанцій. МОЗ стверджує, що пропіленгліколь цілком безпечний, також як і нікотин в малій концентрації, який міститься в картриджі електронної сигарети.

3. Кому підходить електронна сигарета?

  • Всім особам, які курять щодня сигарети, сигари, трубки і усвідомлюють негативні наслідки куріння звичайних сигарет (рак, хвороби серця, хвороби дихальних шляхів).
  • Завзятим курцям, у яких є проблеми зі здоров'ям, викликані курінням, а їм важко позбутися цієї шкідливої ​​звички.
  • Всім, хто змушений курити в товаристві інших осіб (т.зв. третіх осіб) і усвідомлюють, що піддають їх пасивному курінню.
  • Тим, хто працює в місцях, де заборона куріння викликає великі труднощі та страждання.
  • Тим, хто хотів би спробувати позбутися цієї шкідливої ​​звички.

Не рекомендуємо:

  • Особам молодше 18 років.
  • Особам, у яких алергія на нікотин (або на інші складові сигарети).
  • Годуючим грудьми і вагітним жінкам.

4. Яку модель вибрати?

  • Всі марки і моделі електронних сигарет на нашому ринку, і не тільки, виробляються в Китаї, відповідно якість їх різна, проте, краще обрати таку модель, на яку дається гарантія, щонайменше, на три місяці. До цієї групи ставитися продукція Ніколс (NICKOLS). Сигарети цієї марки виготовляються найбільшою і найкращою фабрикою в світі, що само по собі вже є гарантією якості, яка виражається в тривалому періоді безаварійної роботи, приносячи при цьому повне задоволення від щоденного використання. Пропоновані моделі обладнані ручними і автоматичними батарейками.
  • Ручна батарейка має кнопку, завдяки якій електронна сигарета включається, це є найкращим технічним рішенням для цього типу пристроїв, оскільки в кожному випадку ми пристосовуємо спосіб його використання до наших потреб. Додатковим перевагами є також велика стійкість до пошкоджень (наприклад, небажане пролиття рідини на батарейку), попереджається самовільне включення (що веде до швидкої розрядки батарейки), легкість в процесі затягування.
  • В автоматичній батарейці немає кнопки, в ній є електронна схема, яка самостійно включає батарейку. У цьому рішенні є свої переваги і недоліки: не треба пам'ятати про натискання кнопки, що б запустити прилад, а на жаль, це спричиняє появу ефекту відстроченого дії, який викликає враження, що пристрій працює неправильно або зіпсовано; більше сил необхідно докладати для затягування; можливість небажаного пролиття рідини веде до псування.

5. На скільки вистачає одного картриджа?

Різні марки і типи сигарет містять в собі різні кількості нікотину. 1,5 краплі рідини заміняють 1 звичайну сигарету - для помірного курця. У той же час при сильному затягуванні більше йде на «дим», тому ефективність зменшується.

Увага: величина крапель залежить від піпетки, у нашій 1 мл містить 25 крапель.

Картридж містить 15-20 крапель, що відповідає 10-16 сигаретам.

На вибір 4 види картриджів:

  • Сильний (High): вміст нікотину біля 18 мг
  • Середній (Medium): вміст нікотину біля 11 мг
  • Низький (Low): вміст нікотину біля 6 мг
  • Нуль (Zero): вміст нікотину 0 мг

6. Рідини та їх продуктивність

Рідини для наповнення картриджів відповідно класифікуються High, Medium, Low, Zero - сильні, середні, низькі, безнікотинові. Гамма смаків - дуже багата, треба індивідуально вибрати підходящий. Рідини доступні в пляшечках по 10 мл. Пляшка 10 мг. відповідає 8 пачкам сигарет.

7. Мало диму. Що робити?

Електронної сигаретою не потрібно затягуватися сильно, як звичайною сигаретою. Спочатку, коли картридж повний, утворюється більше диму, з часом, коли кількість рідини зменшується, диму ставати менше. Успіх пароутворення залежить також від стану зарядки батарейки, правильне вживання, або 3-5 затяжок, і зміст в портативному зарядному пристрої (пачці) дозволить нам підтримувати батарейку досить зарядженою.

  • Якщо батарейка менш заряджена пристрій виробляє менше диму.
  • Якщо утворюється менше диму - закінчується рідина. Зміни картридж.
  • Якщо після зміни картриджа диму знову мало - підзаряди також батарейку.

Іноді картридж наповнений, батарея заряджена, а дим не утворюється: ймовірно, вата в приймальнику збилася вниз і не стикається зі спіраллю розжарювання атомайзери, таким чином, пароутворення неможливо. Заміни вату, якщо вона вже непридатна.

Як чистити атомайзер і чи потрібно це?

Під час експлуатації накопичуються біля спіралі розжарювання нелеткі частинки рідини. У міру використання їх ставатиме більше, що наприкінці забиває атомайзер і той не димить, варто відразу ж прочистити атомайзер:

  • Швидке очищення атомайзери полягає в тому, що б продути його з боку різьблення.
  • Глибоке очищення (миття): налий біля 15 мл. спирту в стакан, поклади атомайзер в спирт на 15 хв., щоб забруднення розчинилося. Набери спирт в шприц, піднеси голку до спіралі розжарювання і до отворів атомайзери і введи - струмінь спирту розчинить і виведе бруд з сітки розжарювання, як і з зовнішніх поверхонь атомайзера.

Повтори цю дію кілька разів. Після чого кілька разів струсни, що б спирт з атомайзера витік. Висуши, наприклад одноразовою паперовою серветкою, і залиш до повного висихання. На спіраль розжарювання введи 2 краплі рідини і встав картридж. Кілька перших затяжок можуть не викликати утворення «диму», але не хвилюйся, це нормально, дим повинен з'явитися при наступних затягуваннях.

Пам'ятай: завжди після чищення атомайзера потрібно капати 2 краплі на спіраль розжарювання, що б пристрій не працював по сухому.

Увага: спіраль розжарювання має спеціальну структуру, яка дозволяє абсорбуватися рідині. Не можна його деформувати чи пошкодити. Оберігай від удару. Поводитися з ним слід обережно.

8. Як поповнювати картридж рідиною?

Додати рідину дуже просто - картридж витягни і накапай рідину на вату.

Увага: не варто палити до сухої вати. Коли погано йде дим, додай рідину.

9. Рідина потрапляє в рот. Чи небезпечно це?

Трапляється, що під час заправки рідина, замість того щоб потрапити в приймач, потрапляє в мундштук, або ж під час різкого і сильного затягування частина розчину виливається з приймача. Рідина потрапляє в рот. Це може викликати подразнення слизової оболонки. Це не небезпечно. Якщо це сталося, негайно очисть мундштук. У той же час, якщо у тебе є умови і час, радимо також прочистити атомайзер. Це може відбутися також, якщо вата в приймальнику рідини втрачає здатність вбирати. Рекомендується міняти вату кожен третій раз, коли ви наповнюєте приймач рідиною.

10. Що зробити, щоб позбутися від виливання рідини з приймача?

Додавай рідину тільки до повної вбираності вати. Уникай, що б рідина затримувалася над ватою.

Вата повинна заповнювати картридж до верхньої межі приймача. Рідина може виливатися, коли вата в приймальнику рідини втратить здатність до вбирання. Рекомендується міняти вату кожен третій раз, коли ви наповнюєте приймач рідиною.

Якщо батарейка слабенька, пристрій мало виробляє пару, і при затягуванні частина рідини може виходити разом з парою і викликати попадання рідини в рот. Під час експлуатації трохи рідини може осідати на стінках мундштука. Продувайте час від часу мундштук.

Постарайся відчути свою електронну сигарету і пристосувати силу затяжки, занадто сильне затягування найчастіше є причиною потрапляння рідини в рот.

11. Як чистити мундштук, приймач рідини і вату?

Очищення просте - помий картридж, паперовою серветкою витри зовнішній бік приймача. Вата приклеюється до дна приймача, коли втрачає свої властивості. Краще поміняй картридж. Однак якщо проявити наполегливість, можна використовувати його далі, слід лише змінити вату, силою вийми вату і вклади нову в приймач.

12. Де купити вату, коли і як слід замінити?

Вата, яка використовується в приймачі рідини, має певну вбираність і пружність. Коли вата втрачає будь-яку з цих властивостей, слід її замінити. Часто курці електронних сигарет використовують перлоновую вату для заміни, вона доступна зоомагазинах, де використовується для фільтрації. Виріж тесемку шириною близько 2,5 мм з листа фільтраційної вати. Далі відріж шматочок, який буде в два рази більше місткості приймача, і склади у вигляді латинської літери «V», вклади в приймач - все готово для наповнення.

Увага: дуже товста вата в приймальнику заважає поглинанню рідини через нитку розжарювання, в той же час занадто тонка загрожує проливанню рідини.

13. Чи важко перейти на електронні сигарети?

Ні, перехід на електронні сигарети є майже безболісним, без побічних дій на зразок дратівливості, нікотинового голодування і т. п. Вже в перший же день використання електронної сигарети кількість викурених звичайних сигарет має знизитися на третину, і це без будь-яких зусиль. У наступні дні ти ще більше звикнеш до використання електронної сигарети і кількість викурених сигарет ще зменшитися.

Інструкція по використанню електронних сигарет Nickols з пачками-підзарядками: Nickols 110 gold, Nickols 110 Platinum, Nickols 120 Platinum, Nickols 110 Bronwood, Nickols 110 Rosenwood

Пачка-підзарядка Nickols є портативним пристроєм, призначеним для простої зарядки батареї.

1. Пачку-підзарядку Nickols можна заряджати в будь-якому місці. Ви можете підключитися до мережі 220V, використовувати комп'ютер (USB) або автомобільний прикурювач.

2. Кнопка на бічній стороні пристрою використовується для відкриття пачки.

Після відкриття пачки ставиться акумулятор, атомайзер і запасні картриджі в отвори пачки. Час заряду пристрою складає 4 години.

Пачка-підзарядка може заряджати до 5 разів батарею сигарети.

Час зарядки батареї становить 1,5 години.

У нижній частині пачки-підзарядки знаходиться три світлодіода, кожен з них виконує різні функції:

  • Верхня лампочка. Якщо горить червоний світлодіод - відбувається процес зарядки. Якщо світлодіод не горить, це означає, що акумулятор повністю заряджений.
  • Центральна лампочка інформує, що в пачці низький рівень заряду, і його необхідно підключити безпосередньо до заряду.
  • Нижня світлодіодна лампочка. Червоний світлодіод означає, що пачка заряджається. Зміна кольору світлодіода на зелений означає, що пачка повністю заряджена і може бути відключена від живлення.

Вверх ↑

Заходи безпеки при використанні картріджа

  • Зберігання: тримайте картриджі в сухому і прохолодному місці; термін придатності картриджа в упаковці - 24 місяці.
  • Будь ласка, тримайте картриджі в недоступному для дітей місці.
  • Будь ласка, не використовуйте картридж після закінчення терміну придатності, термін придатності зазначений на упаковці.
  • Не допускайте попадання нікотинової рідини на слизову оболонку рота.
  • Заборонено використовувати вагітним жінкам чи особам, які не досягли 18 років, а так само при медичних протипоказаннях до куріння.
  • Нікотіновмістима рідина, що знаходиться у картриджі підготовлена ​​в строгій пропорції. Змішування з іншою рідиною забороняється.

Вверх ↑

Заходи безпеки

  • При використання пристрою не допускайте впливу прямих сонячних променів і високих температур.
  • Зберігайте пристрій і його спеціальні компоненти (аксесуари) в недоступному для дітей місці.
  • Людям з підвищеною чутливістю до нікотину, рекомендується використовувати безнікотиновий картридж.
  • Не допускайте прямого попадання нікотинової рідини, яка міститься в змінному картріджі на слизову оболонку рота.
  • Не допускайте контакту заряджених батарей з металевими предметами, що знаходяться у вашій кишені, гаманці або інших місцях. Металеві предмети можуть викликати коротке замикання, сильний нагрів або псування акумуляторної батареї.
  • Використовуйте електронну сигарету з тією ж частотою замість куріння звичайної сигарети, так як ви звикли по частоті і часу.
  • Не використовуйте електронну сигарету при водінні автомобіля, щоб уникнути створення аварійної ситуації.
  • Якщо ви чистите зарядний пристрій, Ви повинні відключити його від електроживлення заздалегідь.
  • Заборонено, використовувати зарядний пристрій на відкритому повітрі або у вологому навколишньому середовищі.

Вверх ↑

Примітки

  1. Уникайте частих затягувань, якщо робити більше шістнадцяти затягувань протягом однієї хвилини, світло індикатора буде мигати (мигає десять разів, 4 секунди - для нагадування)
  2. Якщо кожного разу затягування триває більше, ніж п'ять секунд, світло індикатора починає безперервно мигати близько 10 разів, близько чотирьох секунд, при нормальному використанні мигання не відбувається.
  3. Якщо світло індикатора безперервно загоряється протягом 30 разів (приблизно дев'ять секунд), замініть або зарядіть батарею.
  4. Цей пристрій має автоматичну функцію самоочищення, вона включається відповідно до мікрокомп'ютерної програмою, після кожних 1500 вдихів. Індикатор на кінчику батареї буде безперервно світитися протягом 20 секунд, це означає, що комп'ютером запущена керуюча програма з автоматичної очищення приладу.
  5. Якщо при затягуванні індикатор починає блимати, перезарядіть батарею за допомогою зарядного пристрою. Для цього вкрутіть батарею в зарядний пристрій на 3-4 години, за цей час батарея повністю зарядиться, при цьому індикатор на зарядному пристрої перемкнеться з червоного на зелене світло. Після чого витягніть батарею, і відключіть зарядний пристрій від електроживлення. Коли батарея підключена до зарядного пристрою, індикатор на батареї спалахує 10 разів (п'ять секунд), а індикатор на зарядному пристрої перемикається з зеленого на червоний (йде зарядка).

Вверх ↑

Можливі несправності та методи їх усунення

  1. Світло індикатора - безперервно спалахує протягом 30 разів (приблизно дев'ять секунд), замініть або зарядіть батарею.
  2. Кількість пару (диму) зменшилася, будь ласка замініть картридж на новий.
  3. При заміні картриджа і зарядженої батареї, світлодіодний індикатор включається при затягуванні, а парогенератор, не працює (відсутній дим), перевірте з'єднання батареї з парогенератором. Увага: Якщо після цього, електронна сигарета не працює, негайно припиніть її використовувати, і зв'яжіться з комерційним агентом або нашою компанією.

Вверх ↑

Як використовувати електронну сигарету

  1. Вкрутіть акумулятор в електронний блок, повертаючи його за годинниковою стрілкою без зусилля;
  2. Розпакуйте картридж, і зніміть з нього захисний ковпачок;
  3. Вставте змінний картридж в електронний блок, далі потрібно протерти салфеткою залишки крапель на зовнішній частині картриджа, щоб уникнути попадання рідини в порожнину рота.

Після того, як Ви приєднаєте повністю заряджений акумулятор до електронного блоку управління, і вставите в нього змінний картридж, електронна сигарета готова до роботи.

Спосіб застосування: Електронна Сигарета починає працювати автоматично при кожному затягуванні. Світлодіодний індикатор на її наконечнику буде одночасно світитися в момент затяжки сигаретою. Після кожної затяжки Електронна сигарета припиняє свою роботу і переходить в режим очікування. Електронну сигарету рекомендується тримати в горизонтальному положенні. Не слід використовувати її у вертикальному положенні, щоб уникнути попадання в порожнину рота і на слизову оболонку нікотіновмістимої рідини при затягуванні.

Метод куріння: Курці викурюють звичайну сигарету за 14-16 затягувань, так після 14-16 затягувань (дорівнює звичайній сигареті), курець повинен припинити палити і відновити куріння можна через півгодини.

Вверх ↑

Інструкції

1. Електронна сигарета. Інструкція по застосуванню. Принцип роботи електронної сигарети.

Електронна сигарета - пристрій, який імітує процес куріння тютюнових виробів. За допомогою атомайзера, вона створює холодний пар зі спеціальної нікотіновмістимої рідини. Рідина також може не містити нікотин, і бути ароматизованою. По фізичних і смаковим якостям пар дуже схожий на тютюновий дим. Ідентичність процесу паління задовольняє тягу курців до звичайної сигарети, допомагає бажаючим кинути, компенсуючи не тільки фізичну, а й психологічну складову звички.

Можна виділити такі основні переваги електронної сигарети над звичайними тютюновими виробами:

  • Відсутність процесу горіння, а, отже, смол, канцерогенів і понад 4000 інших шкідливих речовин, що виділяються при горінні тютюну;
  • Безпека для навколишнього середовища;
  • Відсутності ефекту «пасивного паління», як результат можливість палити в місцях із забороною для куріння;
  • Пожежна безпека;
  • Можливість більш легко позбутися шкідливої ​​звички.

Опис пристрою

Основними конструктивними складовими електронної сигарети є наступні елементи:

  • Атомайзер;
  • Акумулятор;
  • Змінний картридж.

Також зазвичай є світлодіод, який спалахує в момент «затягування», для ще більш реалістичних відчуттів від куріння. Так само можуть бути мікропроцесор, різні датчики та інші вдосконалення, в залежності від моделі.

Картридж складається з інгалятора і контейнера зі спеціальною рідиною. Рідина найчастіше на основі гліцерину, пропіленгліколю або поліетиленгліколю містить аромотізатори і чистий нікотин. Тобто до її складу не входять шкідливі для людини речовини. За змістом нікотину картриджі діляться на міцні, середні і легкі. А також є взагалі безнікотинові.

Акумулятори бувають різними, в залежності від моделі електронної сигарети. Можуть бути літієвими, літієво-іонними, глянсовими літієвими. Зарядка акумулятора здійснюється простим способом - він вкручується в зарядний пристрій, який, залежно від конструкції включається в мережу. Це може бути зарядка від комп'ютера через USB, автомобільна зарядка і зарядка від мережі 220 V. 

У середньому термін служби акумуляторів не менше 300 циклів. Для довгої служби рекомендується застосування тільки оригінальні зарядні пристрої. А також дотримуватися правил безпеки:

  • При першій зарядці необхідно заряджати прилад протягом 8 годин, наступні раз по 3-4 години;
  • Не розбирати акумулятор;
  • Не тримати акумулятор підключеним до зарядного пристрою «просто так»;
  • Не допускати торкання сторонніх металевих предметів полюсів акумулятора, для уникнення короткого замикання;
  • Тримати акумулятор поза зоною дії джерел тепла;
  • Не включати в мережу акумулятор при появі у нього дефектів;
  • Уникати попадання в очі і на шкіру електроліту, при розгерметизації. При попаданні терміново промити водою і звернутися до лікаря;
  • Не використовувати зарядний пристрій для інших приладів і пристроїв

Робота приладу

Пристрій і експлуатація дуже прості. Для підготовки до роботи необхідно виконати наступні дії: розпакувати картридж, зняти з нього захисний ковпачок, вставити картридж в електронний блок, вкрутити акумулятор з іншого боку електронного блоку.

Працювати електронна сигарета починає автоматично, при кожному затягуванні. Після затяжки автоматично переходить в режим очікування. 

Слід пам'ятати, що:

  • Тримати сигарету рекомендується в горизонтальному положенні;
  • Використовувати електронну сигарету не частіше, ніж ви використовували звичайну;
  • Не варто робити більше 16 затягувань в хвилину (середня кількість затяжок звичайної сигарети);
  • Не варто робити затягування довше 5 секунд;
  • Про неполадки і неправильне використанні, як і про заряд акумулятора, сигналізує світлодіод. 

Якщо що-небудь в роботі не так, перевірте з'єднання всіх частин між собою, зарядіть батарею, змініть картридж на новий. У випадку, якщо це не дало позитивного результату, слід припинити використання сигарети і звернутися за професійною допомогою.

Основні запобіжні заходи:

  • Уникати підвищеної вологості, високої температури і прямих сонячних променів, при використанні і зберіганні приладу;
  • Зберігати прилад у недоступному для дітей місці;
  • Не забувати відключати зарядний пристрій від мережі.

2. Інструкція по використанню змінних картріджів для електронної сигарети

Картридж - змінний одноразовий елемент електронної сигарети. Конструктивно являє собою інгалятор і контейнер зі спеціальною рідиною. Рідина зазвичай на основі гліцерину, пропіленгліколю або поліетиленгліколю, містить харчові аромотізатори і чистий нікотин. Тобто, до її складу не входять шкідливі для людини речовини. 

Нікотин являє собою природний алкалоїд, який міститься в тютюні. Він якраз і викликає у курця фізичну залежність. Дія його полягає в тому, що він викликає фізіологічну реакцію щастя, через 7-9 секунд після попадання в кров. 

Куріння тютюну один з найшкідливіших способів отримати нікотин. Природно у багатьох людей рано чи пізно з'являється бажання кинути курити. Але позбутися від нікотинової залежності не так просто, тому має місце "Терапія Заміни Нікотину", для тих, що кидають палити. Вона успішно пройшла клінічні випробування й успішно продемонструвала свою ефективність. Електронна сигарета чудово може замінити такий шкідливий спосіб споживання нікотину, як куріння тютюну.

Один картридж еквівалентний приблизно пачці сигарет за кількістю затяжок. За змістом нікотину вони поділяються на такі категорії:

  • HIGH (вміст нікотину: 18мг);
  • MEDIUM (вміст нікотину: 14мг);
  • LOW (вміст нікотину: 11мг);
  • NO (вміст нікотину: 0мг).

Для того щоб позбутися від нікотинової залежності слід пройти програму:

  1. використовуйте HIGH картриджі Вашої електронної сигарети протягом перших 6 тижнів.
  2. використовуйте MEDIUM картриджі електронної сигарети протягом 12 тижнів.
  3. використовуйте LOW картриджі електронної сигарети протягом 4 тижнів.
  4. використовуйте NO картриджі електронної сигарети від 2 тижнів і до повної відмови від куріння.

Картриджі дуже прості й зручні у використанні. Але все ж слід не забувати про запобіжні заходи:

  • Зберігати картридж слід в сухому, прохолодному, недоступному для дітей місці. Термін придатності 24 місяці;
  • Не допускайте потрапляння рідини на слизову оболонку рота і інші частини тіла. У разі чого негайно промийте водою;
  • Не змішуйте ні з чим рідину з картриджа;
  • Заборонено використовувати нікотіновмістимі картриджі вагітним жінкам, особам що не досягли 18 років та особам мають медичні протипоказання.

3. Як використовувати? (Інструкція по першому застосуванню).

  1. Вкрутити акумулятор в електронний блок, повертаючи його за годинниковою стрілкою без зусилля;
  2. Розпакуйте картридж, і зніміть з нього захисний ковпачок;
  3. Вставте змінний картридж в електронний блок, далі потрібно видалити серветкою залишки крапель на зовнішній частині картриджа, щоб уникнути попадання рідини в порожнину рота. 

Після того, як Ви приєднаєте повністю заряджений акумулятор до електронного блоку управління, і вставите в нього змінний картридж, електронна сигарета готова до роботи.

Спосіб застосування: 

Електронна Сигарета починає працювати автоматично при кожному затягуванні. Світлодіодний індикатор на її наконечнику буде одночасно світитися в момент затяжки сигаретою. Після кожної затяжки Електронна сигарета припиняє свою роботу і переходить в режим очікування. Електронну сигарету рекомендується тримати в горизонтальному положенні. Не слід використовувати її у вертикальному положенні, щоб уникнути попадання в порожнину рота і на слизову оболонку нікотіновмістимої рідини при затягуванні.

Метод куріння:

Курці викурюють звичайну сигарету за 14-16 затягувань, так після 14-16 затягувань (дорівнюють звичайної сигарети), курець повинен припинити палити і відновити куріння можна через півгодини.

4. Примітки до використання

  1. Уникайте частих затягувань, якщо робити більше шістнадцяти затягувань протягом однієї хвилини, світло індикатора почне мигати (мигає десять разів, 4 секунди - для нагадування) 
  2. Якщо кожного разу затягування триває більше, ніж п'ять секунд, світло індикатора починає безперервно мигати близько 10 разів близько чотирьох секунд, при нормальному використанні мигання не відбувається.
  3. Якщо світло індикатора безперервно спалахує протягом 30 разів (приблизно дев'ять секунд), замініть або зарядіть батарею.
  4. Цей пристрій має автоматичну функцію самоочищення, вона включається відповідно до мікрокомп'ютерної програмою, після кожних 1500 вдихів. Індикатор на кінчику батареї буде безперервно світитися протягом 20 секунд, це означає, що комп'ютером запущена керуюча програма з автоматичної очищення приладу.
  5. Якщо при затягуванні індикатор починає блимати, перезарядіть батарею за допомогою зарядного пристрою. Для цього закрутіть батарею в зарядний пристрій на 3-4 години, за цей час батарея повністю зарядиться, при цьому індикатор на зарядному пристрої перемкнеться з червоного на зелене світло. Після чого відкрутіть батарею, і відключіть зарядний пристрій від електроживлення. Коли батарея підключена до зарядного пристрою, індикатор на батареї спалахує 10 разів (п'ять секунд), а індикатор на зарядному пристрої перемикається з зеленого на червоний (йде зарядка).

5. Можливі несправності та методи їх усунення:

  1. Світло індикатора - безперервно спалахує протягом 30 разів (приблизно дев'ять секунд), замініть або зарядіть батарею.
  2. Кількість пари (диму) зменшилася, будь-ласка замініть картридж на новий.
  3. При заміні картриджа і зарядженої батареї, світлодіодний індикатор включається при затягуванні, а парогенератор, не працює (відсутній дим), перевірте з'єднання батареї з парогенератором. Увага: Якщо після цього, Електронна Сигарета не працює, негайно припиніть її використовувати, і зв'яжіться з комерційним агентом або нашою компанією.

6. Інструкція по експлуатації електронних сигарет класифікації Smart

Основні моменти 

До цього класу належать сигарети з портативним перезаряджаючим кейсом для підзарядки сигарети.

У представленому посібнику описані основні моменти і дані докладні вказівки з використання електронної сигарети. Знання і виконання даних вказівок зробить експлуатацію приладу більш приємною і продуктивною, дозволить уникнути можливих проблем і поломок, давши можливість повною мірою насолодитися роботою приладу.

Отже, в комплект електронної сигарети даного класу входять:

  • Атомайзер - 1 шт;
  • Акумуляторна батарея - 1 шт (можливо 2 шт);
  • Змінні картриджі - 5 шт;
  • Smart PCC (Інтелектуальний перезаряджаючий портативний кейс) - 1 шт;
  • USB кабель - 1 шт;
  • Адаптер змінного струму - 1шт

Збірка конструкції

На атомайзер, з того боку, де є різьба, накручується батарея, яка повинна бути повністю заряджена перед використанням. З іншого боку, на атомайзер, плавним рухом вставляється картридж, робити це слід якомога менш різко, без ривків. Тепер прилад повністю зібраний і готовий до використання.

Використання електронної сигарети

Пальцями, утримуючи сигарету, зробіть затяжку. Затягуватися слід повільно і плавно. Для збільшення кількості диму, можете збільшити час затягування, але, у жодному разі його силу. Різкі, сильні, короткі і сильно часті затяжки призводять до перегріву і поломки атомайзера.

У момент затягування на кінці сигарети загоряється червоний або оранжевий світлодіод, для більш повної імітації куріння звичної тютюнової сигарети. Цей же світлодіод сигналізує вам, про розрядку батареї.

Коли кількість пари при затягуванні значно зменшиться, слід замінити картридж. Також заміна картриджа може проводитися, якщо ви бажаєте поміняти смак, або кількість нікотину.

Заміна картриджа

Заміна картриджа являє собою просту і швидку операцію, яку ви легко зможете виконати самостійно. Для цього потрібно плавним рухом вийняти використаний картридж, і акуратно, не поспішаючи, без різких рухів вставити інший.

Зарядка Smart PPC

Для зарядки Smart PPC, запропоновані адаптер змінного струму та USB кабель. Що робить процес зарядки більш зручним.

Дізнатися рівень зарядженості Smart PCC можна за допомогою LED екрана. Для цього необхідно його включити. На екрані з'являться смуги, через які і відображається рівень зарядженості: чим більше смуг - тим більше енергії в резерві. Якщо немає ні однієї смуги - енергії в резерві немає. Якщо індикатор блимає червоним, слід якомога швидше провести зарядку.

Для економії енергії, екран включається тільки після натискання на кнопку, і автоматично вимикається через 5 секунд.

Зарядка батареї

Для проведення зарядки батареї, її необхідно вкрутити в зарядне гніздо. По світлу індикатора визначається дія. Для цього натисніть на кнопку, і утримуйте її протягом 3-х секунд. Якщо індикатор мигає зеленим, а потім став горіти червоним, значить, батарея почала заряджатися. Якщо після мигання світло залишилося зеленим - батарея заряджена. У випадку, якщо індикатор гасне, слід перевірити, чи добре вкручена батарея в гніздо. 

Чи заряджається батарея можна перевірити, клацнувши кнопку. Якщо світиться червоним - процес зарядки ще не завершений.

Слід звернути увагу, що Smart PCC заряджається разом з акумуляторною батареєю електронної сигарети.

Запобіжні заходи:

  • Зберігати прилад слід в сухому прохолодному місці, уникаючи спеки, вологості, механічних ушкоджень;
  • Зберігати в місці, недоступному для дітей;
  • Заборонено використовувати вагітним і годуючим жінкам;
  • Заборонено до використання особам, які не досягли 18 років.